Eminem'e Hoş Geldiniz!

Biz Kimiz?

‘EMİNEM’ candan, camdan ürünler ile evinizde aileden biri olmaya kendini adayan, aday markalardan biridir. Firmamız 2004 yılında günümüze kadar Sektörün geniş çerçeveden fotoğrafını çekerek yapmamız gereken ürün modelleri için, piyasada eksikliği yaşanan ürünleri tespit ederek çalışmalara başladık. Cam ve plastik kısımları birleştirerek modeller oluşturduk. Şükürler olsun kısa zamanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk. iki yılda altyapı kalıp tasarım ve tescil işlemlerini tamamladık. 2006 yılında toptancılar vasıtasıyla EMİNEM markası adı altında pazardaki yerimizi aldık. Ürünlerimiz tasarım tescillidir. Bazı ürünlerimiz faydalı model içermektedir. Ürünlerimizin tasarımı ve kalıp yapımı firmamızın kendi bünyesinde yapılmaktadır.

İlkemiz ‘’müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir’’ bunun en önemli kanıtı, ürün yelpazemizde sağlık açısından uygun yegane malzeme olan camı kullanmamızdır. İçi dışı bir olan cam, saf üründür. İçi göründüğünden sır saklayamaz ama lezzeti doğada ve mutfağımızda sizin için saklar. Tasarladığımız ürünlere bakılırsa her biri faydalı model içermektedir. Örneğin, camdan oluşturduğumuz ekmeklik, ekmeklerin en çok seveceği bir ürün. Plastik poşet içindeki mutsuzluklarından arındırıp mutluluk kattığımızı düşünüyorum. Hijyen oluşu, kanserojen madde içermemesi ile insan ve gıda dostu bir üründür. Meyve sıkacağı ile meyveler sıkılır ve altındaki bardağı ile meyve suyu içilebilir. Hunili yağlık ürünümüzde kapak açıldığında huni görevi yapar. Huni, genelde evlerde çok kaybolduğundan aranır bir araçtır. Bizim ürünümüzde huni, yağlık kapağı olarak oluşturduğumuzdan kaybolması mümkün değildir. Kahvaltı seti dört ayrı cam dört ayrı kapaktan oluşmaktadır. Aynı zamanda tepsilidir. Dört ayrı kapak oluşu ürünlerin kokularının birbirine geçmesini önler ve tatlarını muhafaza eder. Gülen yüz baharatlık üst kapağı aynı zamanda tuzluktur. Üretmiş olduğumuz her ürünün ayrı bir faydalı özelliği vardır. Biz insanımız için üretiyoruz ve üretmeye devam edeceğiz. Fonksiyonel ürünlerle sevginize ve mutfağınıza talibiz.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, Ürün kalitesi
Çalışana saygı ve güvendir.

Öneri geliştirme ile çalışanların katılımını en yüksek düzeyde tutmaktır. Ürün yelpazesinde sürekli gelişme sağlanması şirketimizin felsefesi haline getirilmiştir.

Misyonumuz

Rekabetin arttığı günümüzde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan ve insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan. Kalite ve güvende Türkiye’nin ve Dünya’nın öncü ve lider markaları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

İnsanların mutluluğuna katkıda bulunmak için, sağlık ve kullanım açısından üstün kaliteye sahip cam ürünlerini en uygun koşullarda eşsiz tasarımlarıyla müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Kalite Politilkamız

Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaynaklarımızı etkin olarak kullanmayı, tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını destekleyici hizmetlerin verilmesi, ‘EMİNEM’ markası değerlerine, topluma ve çevreye saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı taahhüt ederiz.