Eminem Hakkında

EMİNEM’ Plastik ve camdan ürünler ile evinizde aileden biri olmaya kendini adayan markalardan biridir. Firmamız olarak 2004 yılından günümüze kadar sektörün geniş çerçeveden fotoğrafını çekerek yapmamız gereken ürün modelleri için, piyasada eksikliği yaşanan ürünleri tespit edip çalışmalara başladık. Cam ve plastiği olmazsa olmaz sağlıklı ürünler hedefimize uygun şekilde kombine ederek yeni ürünler oluşturduk. Kısa zamanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak  iki yılda altyapı kalıp tasarım ve tescil işlemlerini tamamlamış olduk. 2006 yılında toptancı kuruluşlar vasıtasıyla EMİNEM markası olarak pazardaki yerimizi aldık. Ürünlerimiz tasarım tescilli olmasının yanı sıra hedefimiz daima faydalı ürünleri de kataloğumuzda bulundurmaktır.Markamızı özgün kılan nve pazarda öne geçiren en önemli detay ise; ürünlerimizin tasarımının ve kalıp yapımının firmamız tarafından bilgin kişiler eliyle yapılmasıdır.

 
"Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir’’ inancını ilkemiz haline getirdik. Bunun en önemli göstergesi, ürün yelpazemizde sağlık açısından uygun, yegane malzeme olan camı kullanmamızdır. İçi dışı bir olan cam, saf bir üründür. Bu sebeple; sır saklayamaz ama lezzeti, mutfağınızda sizin için saklar. Tasarlanan ürünlerin  her biri faydalı bir amaca hizmet etmektedir. Saklama kapları, Bardaklı meyve sıkacağı, kapak yerine kullanılan hunili yağlık tepsili kahvaltı seti ve kataloğumuzda inceleyeceğiniz tüm ürünler portatif bir kullanım ve mutfakta bireylerin işini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Faydalı model oluşturma eğiliminde olmak, yukarıdaki ilkemizden ileri gelmektedir. Hijyenik kullanıma uygun ürünler ve  kanserojen madde içermemesi ile birlikte ürünlerimiz; insan ve gıda dostudur. Biz insanımız için üretiyoruz ve üretmeye devam edeceğiz. Fonksiyonel ürünlerle sevginize ve mutfağınıza talibiz.

 

 

 


alt
alt

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz; insanların mutluluğuna katkıda bulunmak için, sağlık ve kullanım açısından üstün kaliteye sahip cam ürünlerini en uygun koşullarda eşsiz tasarımlarıyla müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz; rekabetin arttığı günümüzde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan ve insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan; kalite ve güvende Türkiye’nin ve dünyanın öncü ve lider markaları arasına girmeyi hedeflemektedir.